toggle menu

PMS312GF-I

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A01309
Ваша ціна
263,50 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

8 x 10/100/1000 Base-T, RJ45 портів

4 x 1.25 Gbps BASE-X SFP портів

PoE IEEE 802.3af/at

Пам'ять 4 МВ, передача відео високої чіткості 4K

Підтримка веб-управління мережею, VLAN, QoS, RSTP, SNMP

Промисловий рівень захисту 4 (ESD, RS, EFT, CS)

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

12-ти портовий промисловий керований комутатор 2-го рівня Netsodis PMS312GF-I з підтримкою функції передачі живлення по крученій парі надає в розпорядження користувача 8 PoE портів 10/100/1000 Мbps і 4 порти SFP для підключення до оптоволоконних мереж.

Комутатор забезпечує високу продуктивність QoS корпоративного рівня, прогресивні стратегії безпеки і розширені функції управління 2-го рівня. Функції прив'язки IP-MAC-Port-VID, захисту портів, відстеження DHCP, список контролю доступу (ACL) та інші захищають мережу від широкомовних штормів, ARP і DoS атак. Крім того, списки контролю доступу (ACL, L2-L4) обмежують доступ до чутливих ресурсів мережі, відкидаючи пакети на основі MAC-адреси джерела і одержувача, IP-адреси, портів TCP/UDP і навіть ідентифікатора VLAN.

Якість обслуговування (QoS, L2-L4) надає розширені можливості управління трафіком з плавним і швидким переміщенням даних. Більш того, прості у використанні інтерфейси веб-управління поряд з інтерфейсом командного рядка CLI і протоколом SNMP прискорюють настлаштування і скорочують час простою. Для робочих груп і відділів, які потребують бюджетних рішень - гігабітний РоЕ комутатор PMS312GF-I просто незамінний.

Крім того, світч підтримує аутентифікацію 802.1X, яка використовується спільно з сервером RADIUS, вимагаючи деяку інформацію для аутентифікації до того, як дозволений доступ до мережі.

Для інтеграції послуг передачі голосу, даних і відео в одній мережі комутатор використовує QoS. Адміністратор призначає пріоритет трафіку на основі різних засобів, включаючи IP або MAC-адресу, номер порту TCP або UDP, щоб гарантувати завжди якісні голос і відео - чіткі, плавні, без тремтіння.

Широка сфера застосування світча зумовлена підтримкою повного набору функцій 2-го рівня, включаючи VLAN 802.1Q, ізоляцію портів, віддзеркалення портів, протоколи ST/RSTP, протокол управління агрегацією каналів і функцію управління потоком 802.3x. Більш того, комутатор надає користувачеві розширені функції для обслуговування мережі, такі як виявлення зворотної петлі, діагностика кабелів та відстеження IGMP.

Функція відстеження IGMP забезпечує інтелектуальну передачу потоку під LGPL тільки відповідним абонентам, в той час як регулювання і фільтрація IGMP обмежують кожного абонента на рівні порту, щоб запобігти несанкціонованому доступу до багатоадресної розсилки.

Сумісні SFP модулі:

Netsodis NS-85DLC05D, NS+31DLC10D, NS-3553LC20D, NS-31DLC20D, NS+85DLC03D, NS-RJ01, NS+2332LC10D, NS-3553SC3D

Технічні характеристики
Інтерфейси (8) Gigabit Ethernet портів RJ45 (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX); (4) SFP порти; (1) Console порт
PoE порти 1-8; cтандарт 802.3 af/at
Обмінна здатність 24G
Розмір таблиці MАС-адрес
Швидкість обробки пакетів 18 Mpps
Розмір Jumbo-кадру 10240 байт
Буферна пам'ять 4 МВ
Якість обслуговування (QoS) Підтримка пріоритету 802.1p CoS/DSCP; Підтримка 4 пріоритетних черг; Планування черги: SP, WRR, SP + WRR; Обмеження швидкості на основі порту/потоку
Розширені функції 2 рівня IGMP Snooping V1/V2/V3; 802.3ad LACP (до 8 груп агрегації, що містять 8 портів на групу); Підтримка STP/RSTP/MSTP; Ізоляція портів; Фільтрація/захист BPDU; Захист TC/Root; Виявлення зворотної петлі; Управління потоком 802.3x
VLAN Підтримує до 4K VLAN одночасно (з 4K VLAN ID); VLAN на підставі порту/MAC/протоколу; Управління конфігурацією VLAN
Список контролю доступу L2-L4-фільтрація пакетів на основі MAC-адреси джерела і одержувача, IP-адреси, портів TCP/UDP, 802.1p, DSCP, протоколу та ідентифікатора VLAN; тимчасового діапазону
Безпека Зв'язування IP-MAC-Port-VID; IEEE 802.1X аутентифікація на основі порту/MAC, радіус, гостьова VLAN; Захист від DoS; Динамічний контроль ARP (DAI); SSH v1/v2; SSL v2/v3/TLSv1; Безпека портів; Контроль широкомовних штормів
Управління Веб-інтерфейс GUI і CLI; SNMP v1/v2c/v3, сумісний з публічними MIBs; DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82; Моніторинг процесора; Віддзеркалення портів; Налаштування часу: SNTP; Вбудована функція NDP/NTDP; Оновлення прошивки: TFTP і Web
Середовище передавання даних 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF 1000Base-L X:62.5μm/50μm MM(2m~550m) or 10μm SMF(2m~5000m)
Джерело живлення Зовнішній адаптер живлення DC 48-55V
ESD/EMP захист ESD Level 4 Per: IEC61000-4-2 RS Level 4 Per: IEC61000-4-3 EFT Level 4 Per: IEC61000-4-4 CS Level 4 Per: IEC61000-4-6; 6KV Per:IEC61000-4-5
Розміри 159х110х46.5 мм (ДхШхВ)
Діапазон температур -40°C.. +80°C
Вологість 10-90% без конденсату
Сертифікація CE, FCC, RoHS