toggle menu

PMS326GFR

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A01258
Ваша ціна
221,00 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

24 x Gigabit PoE порта, 2 x SFP порта

Порт 1-23 PoE In, порт 24 PoE Out

Поддержка PoE 24V Passive PoE

Поддержка протокола управления агрегированием каналов (LACP)

L2/L3/L4 QoS и функция отслеживания IGMP

оптимизируют голосовое и видео приложения

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

24-портовий керований комутатор другого рівня Netsodis PMS326GFR з функцією зворотного (реверсного) PoE надає в розпорядження користувача 24 Gigabit Ethernet порти, 2 SFP порти для підключення до оптоволоконних мереж і порт управління.

Порти 1-13 PoE In призначені для підключення абонентських пристроїв. Світч працює при наявності живлення хоча б на одному з цих портів. Порт 24 PoE Out використовується для живлення вищого комутатора з технологією зворотного (реверсного) PoE, або для підключення і живлення точок доступу/бездротового мосту за технологією 24V Passive PoE.

За допомогою комутатора PMS326GFR можна істотно знизити вартість проекту і спростити інсталяцію обладнання на об'єкті.

Пристрій забезпечує високу продуктивність, QoS корпоративного рівня, прогресивні стратегії безпеки і розширені функції управління 2-го рівня. Функції прив'язки IP-MAC-Port-VID, захисту портів, відстеження DHCP, список контролю доступу (ACL) та інші захищають мережу від широкомовних штормів, ARP і DoS атак. Крім того, списки контролю доступу (ACL, L2-L4) обмежують доступ до чутливих ресурсів мережі, відкидаючи пакети на основі MAC адреси джерела і одержувача, IP адреси, портів TCP/UDP і навіть ідентифікатора VLAN.

Технології QoS, L2-L4 надають користувачам розширені можливості управління трафіком з плавним і швидким переміщенням даних. Більш того, прості у використанні інтерфейси веб-управління поряд з інтерфейсом командного рядка CLI і протоколом SNMP прискорюють налаштування і скорочують час простою. Для робочих груп і відділів, які потребують бюджетних рішень - світч PMS310GFR незамінний.

Комутатор також підтримує аутентифікацію 802.1X (для доступу до мережі потрібна додаткова інформація), яка використовується спільно з сервером RADIUS.

Технологія QoS застосовується для інтеграції послуг передачі голосу, даних і відео в одній мережі. Пріоритет трафіку призначається на основі IP або MAC адреси, номера порту TCP або UDP, що гарантує високу якість голосу і відео - чіткі, плавні, без тремтіння.

Світч підтримує повний набір функцій 2-го рівня, включаючи VLAN 802.1Q, ізоляцію портів, віддзеркалення портів, протоколи STP/RSTP, протокол управління агрегацією каналів і функцію управління потоком 802.3x, а також розширені функції для обслуговування мережі, такі як виявлення зворотної петлі, діагностика кабелів і IGMP відстеження.

Функція відстеження IGMP відповідає за інтелектуальну передачу потоку під LGPL тільки відповідним абонентам, в той час як регулювання і фільтрація IGMP обмежують кожного абонента на рівні порту, щоб запобігти несанкціонованому доступу до даних.

Сумісні SFP модулі:

Netsodis NS-85DLC05D, NS+31DLC10D, NS-3553LC20D, NS-31DLC20D, NS+85DLC03D, NS-RJ01, NS+2332LC10D, NS-3553SC3D

Технічні характеристики
Інтерфейси (24) 10/100/1000 порти RJ45 (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX); (2) SFP порти; (1) порт управління
PoE порти Порт 1-13 PoE In, порт 24 PoE Out; cтандарт Passive PoE 24V. POE pin 4/5+, 7/8-
Обмінна здатність 56G
Розмір таблиці MАС-адрес 16К
Швидкість обробки пакетів 38.7 Mpps
Розмір Jumbo-кадру 10240 байт
Буферна пам'ять 12 Mbps
Якість обслуговування (QoS) Підтримка пріоритету 802.1p CoS/DSCP; Підтримка 4 пріоритетних черг; Планування черги: SP, WRR, SP + WRR; Обмеження швидкості на основі порту/потоку
Розширені функції 2 рівня IGMP Snooping V1/V2/V3; 802.3ad LACP (до 8 груп агрегації, що містять 8 портів на групу); Підтримка STP/RSTP/MSTP; Ізоляція портів; Фільтрація/захист BPDU; Захист TC/Root; Виявлення зворотної петлі; Управління потоком 802.3x
VLAN Підтримує до 4K VLAN одночасно (з 4K VLAN ID); VLAN на підставі порту/MAC/протоколу; Управління конфігурацією VLAN
Список контролю доступу L2-L4-фільтрація пакетів на основі MAC-адреси джерела і одержувача, IP-адреси, портів TCP/UDP, 802.1p, DSCP, протоколу та ідентифікатора VLAN; тимчасового діапазону
Безпека Зв'язування IP-MAC-Port-VID; IEEE 802.1X аутентифікація на основі порту/MAC, радіус, гостьова VLAN; Захист від DoS; Динамічний контроль ARP (DAI); SSH v1/v2; SSL v2/v3/TLSv1; Безпека портів; Контроль широкомовних штормів
Управління Веб-интерфейс GUI и CLI; SNMP v1/v2c/v3, совместимый с публичными MIBs; DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82; Мониторинг процессора; Зеркалирование портов; Настройка времени: SNTP; Встроенная функция NDP/NTDP; Обновление прошивки: TFTP и Web
Середовище передавання даних 10BASE-T: UTP категорія 3, 4, 5 (максимум 100 м) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP категорія 5, 5e, 6 або вище категорія (максимум100 м) 1000BASE-X: MMF, SMF 1000Base-L X:62.5μm/50μm MM(2 м ~ 550 м) або 10μm SMF(2 м ~ 5000 м)
Наявність вентиляторів +
Джерело живлення DC 24V 1A
Розміри 440х220х44 мм (ДхШхВ)
Діапазон температур -35°C.. +55°C
Температура зберігання -40°C.. +70°C
Вологість 10-90% без конденсату
Сертифікація CE, FCC, RoHS