toggle menu

PS128GF

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A00145
Ваша ціна
272,00 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

24 Ehernet PoE порти

4 Combo (Ethernet/SFP) порти

PoE IEEE 802.3af/at

Таблиця MAC адрес 16K

Внутрішній блок живлення 300W

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis PS128GF - некерований комутатор, який об'єднує 24 автоузгоджені Ethernet порти з функцією передачі живлення по крученій парі та 4 Соmbo (Ethernet/SFP) порти, за допомогою яких можна підключитися до оптоволоконних мереж. Ethernet порти автоматично визначають швидкість з'єднання мережевого пристрою і передають живлення разом з даними по одному кабелю за стандартом PoE 802.3af/at, що дозволяє розширити мережу в місцях, де немає можливості підвести електроживлення.

PS128GF простий у встановленні та використанні. Він не вимагає налаштування і збірки. Високопродуктивний і якісний гігабітний комутатор PS128GF - відмінний вибір для розширення вашої домашньої або офісної мережі.

Сумісні SFP модулі:

Netsodis NS-85DLC05D, NS+31DLC10D, NS-3553LC20D, NS-31DLC20D, NS+85DLC03D, NS-RJ01, NS+2332LC10D, NS-3553SC3D

Технічні характеристики
Інтерфейси (24) Ethernet порти; (4) Combo (Gigabit Ethernet/SFP) порти
PoE порти 1-24; cтандарт: 802.3 af/at
Тип комутації Комутація з буферизацією
Обмінна здатність 12.8 GB
Розмір таблиці MАС-адрес 16К
Розширені функції Пріоритизація; Таблиця MАС-адрес з автонавчанням і автостарінням; Буферизація; Управління потоком IEEE 802.3x для повнодуплексного режиму; Протитиск для полудуплексного режиму
Середовище передавання даних 10 Base-T: Pair 2 Category 3 and above UTP/STP(≤100 m) 100Base-TX: Pair 2 Category 5 and above UTP/STP(≤100m) 1000Base-T: Pair 4 Category 5 and above UTP/STP(≤1 00m) 1000Base-SX:62.5μm/50μm MMF(2m~550m) 1000Base-LX:62.5μm/50 um MM(2m~550 m) or 10μm SMF(2m
Наявність вентиляторів -
Джерело живлення Внутрішній блок живлення 300 W
Максимальна споживана потужність 350 W (з підключеними пристроями)
Розміри 440х290х45 мм (ДхШхВ)
Діапазон температур -35°C.. +55°C
Температура зберігання -40°C.. +70°C
Вологість 10-90% без конденсату
Сертифікація CE, FCC, RoHS