toggle menu

PS150GF

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A01227
Ваша ціна
442,00 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

48FE + Combo SFP порт

Макс. потужність PoE до 30 W на порт

PoE 802.3af/at

Внутрішній блок живлення 700 W

Індикатори LINK/ACT, Power, PoE Status

Таблиця MAC-адрес 32K

Внутрійшній блок живлення 700W

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

PoE світч Netsodis PS150GF підходить для малих і великих підприємств, де небхідно сконцентрувати дані в одному вузлі зв'язку. Комутатор простий у встановленні та не вимагає додаткових налаштувань. Пристрій оснащений 48 Ethernet PoE 802.3af/at портами, а також двома Combo (Gigabit Ethernet/SFP) портами.

Стандарт PoE усуває необхідність в прокладанні додаткових силових кабелів і дозволяє розміщувати мережеві пристрої, такі як iP камери або точки бездротового доступу, в оптимальних місцях усередині приміщення, на стелях, стінах , а також на відкритому повітрі на відстані до 100 метрів від основного місця комутації.

Особливості PS150GF:

  • 48 Ethernet RJ-45 портів забезпечують комутаційну здатність до 200 Mbps на порт;
  • Два Combo (Gigabit Ethernet RJ-45/SFP) порти;
  • PoE 802.3af/at на 48 портах з виділеною внутрішньої потужністю 30 W на порт;
  • Багатоадресний і широкомовний штормовий контроль;
  • Монтаж в стійку

Сумісні SFP модулі:

Netsodis NS-85DLC05D, NS+31DLC10D, NS-3553LC20D, NS-31DLC20D, NS+85DLC03D, NS-RJ01, NS+2332LC10D, NS-3553SC3D

Технічні характеристики
Інтерфейси (48) Ethernet RJ45 портів; (2) Combo (SFP/Ethernet) порти
PoE порти 1-48; cтандарт 802.3 af/at
Тип комутації Комутація з буферизацією
Обмінна здатність 17.6 GB
Розмір таблиці MАС-адрес 32К
Розширені функції Пріоритизація; Таблиця MАС-адрес з автонавчанням і автостарінням; Буферизація; Управління потоком IEEE 802.3x для повнодуплексного режиму; Протитиск для полудуплексного режиму
Середовище передавання даних 10 Base-T: Pair 2 Category 3 and above UTP/STP(≤100 m)100Base-TX: Pair 2 Category 5 and above UTP/STP(≤100m)1000Base-T: Pair 4 Category 5 and above UTP/STP(≤1 00m)1000Base-SX:62.5μm/50μm MMF(2m~550m)1000Base-LX:62.5μm/50 um MM(2m~550 m) or 10μm SMF(2m~500
Наявність вентиляторів -
Джерело живлення Внутрішній блок живлення 700 W
Максимальна споживана потужність 700 W (з підключеними пристроями)
Розміри 440х290х45 мм (ДхШхВ)
Діапазон температур -35°C.. +55°C
Температура зберігання -40°C.. +70°C
Вологість 10-90% без конденсату
Сертифікація CE, FCC, RoHS