toggle menu

PS310GF

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A00151
Ваша ціна
85,00 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

8 Gigabit Ethernet PoE портів

2 SFP порти

Таблиця MAC адрес 8K

PoE IEEE 802.3 af/at

Макс. потужність PoE до 30 W на порт

Зовнішній блок живлення 120 W

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis PS310GF - некерований комутатор, який об'єднує 8 автоузгоджених гігабітних Ethernet портів з функцією передачі живлення по крученій парі та 2 SFP порти для підключення до оптоволоконних мереж. Ці порти автоматично визначають швидкість з'єднання мережевого пристрою і передають живлення разом з даними по одному кабелю за стандартом PoE 802.3af/at, що дозволяє розширити мережу в місцях, де немає можливості підвести електроживлення.

PS310GF простий у встановленні та використанні. Він не вимагає налаштування і збірки. Високопродуктивний і якісний гігабітний комутатор PS310GF - найкращий вибір для розширення вашої домашньої або офісної мережі.

Сумісні SFP модулі:

Netsodis NS-85DLC05D, NS+31DLC10D, NS-3553LC20D, NS-31DLC20D, NS+85DLC03D, NS-RJ01, NS+2332LC10D, NS-3553SC3D

Технічні характеристики
Інтерфейси (8) Gigabit Ethernet портів RJ45; (2) SFP порти
PoE порти 1-8; cтандарт 802.3 af/at
Тип комутації Комутація з буферизацією
Обмінна здатність 20 GB
Розмір таблиці MАС-адрес
Розширені функції Пріоритизація; Таблиця MАС-адрес з автонавчанням і автостарінням; Буферизація; Управління потоком IEEE 802.3x для повнодуплексного режиму; Протитиск для полудуплексного режиму
Середовище передавання даних 10Base-T: Pair 2 категория 3(Cat3) и выше UTP/STP(≤100м) 100Base -TX: Pair 2 категория 5(Cat5) и выше UTP/STP(≤100м) 1000Base-T: Pair 4 категория 5(Cat5e) и выше UTP/STP(≤100м) 1000Base-SX:62.5μm/50μm MMF(2м~550м) 1000Base-L X:62.5μm/50μm MM(2м~550м
Наявність вентиляторів -
Джерело живлення Зовнішній адаптер живлення 120W DC 52V 2.3A
Максимальна споживана потужність 120 W (з підключеними пристроями)
Розміри 225х105х32 мм (ДхШхВ)
Діапазон температур -35°C.. +55°C
Температура зберігання -40°C.. +70°C
Вологість 10-90% без конденсату
Сертифікація CE, FCC, RoHS