toggle menu

PS310GFR

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A01305
Ваша ціна
69,70 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

Підтримка реверсивного живлення по PoE

8 x Gigbit Ethernet PoE портів

2 x SFP порти

PoE In: Порт 1-7, PoE Out: порт 8

PoE Output: 24V, 1A

24V Passive PoE

Використовується для FTTx (підключення ONU в будівлі)

Таблиця MAC адрес 8K

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis PS310GFR - некерований комутатор, який об'єднує 8 гігабітних Ethernet портів з підтримкою реверсивного живлення по крученій парі та 2 SFP порти. PoE In порти 1-7 призначені для підключення абонентських пристроїв. Світч працює за наявності живлення хоча б на одному з цих портів. Порт 8 PoE Out використовується для живлення вищого комутатора з технологією зворотного (реверсивного) PoE, або для підключення і живлення точки доступу або бездротового мосту за технологією 24V Passive PoE.

Технологія реверсивного PoE з інтелектуальною функцією управління живленням вирішує основну проблему підключення пристроїв для інтернет-провайдерів. Комутатор можна живити, отримуючи віддалено живлення від клієнта, використовуючи бездротовий маршрутизатор з PoE або будь-який стандартний PoE інжектор (24V постійного струму, 1A). Це усуває необхідність організовувати електроживлення на верхньому поверсі будівлі, використовувати джерела безперебійного живлення та економить суттєві суми для інтернет-провайдерів, а також покращує якість наданих клієнтам послуг.

PS310GFR простий в установці та використанні, не вимагає налаштування і збірки. Завдяки високій продуктивності та якості, світч стане відмінним вибором для розширення мережі.

Сумісні SFP модулі:

Netsodis NS-85DLC05D, NS+31DLC10D, NS-3553LC20D, NS-31DLC20D, NS+85DLC03D, NS-RJ01, NS+2332LC10D, NS-3553SC3D

Технічні характеристики
Інтерфейси (8) Gigabit Ethernet портів RJ45; (2) SFP UPLINK порти
PoE порти 1-8; cтандарт Passive PoE 24V. POE pin 4/5+, 7/8-
PoE Output 24V 1A
Тип комутації Комутація з буферизацією
Обмінна здатність 20 GB
Розмір таблиці MАС-адрес
Розширені функції Пріоритизація; Таблиця MАС-адрес з автонавчанням і автостарінням; Буферизація; Управління потоком IEEE 802.3x для повнодуплексного режиму; Протитиск для полудуплексного режиму
Середовище передавання даних 10Base-T: Pair 2 категорія 3 (Cat3) та вище UTP/STP(≤100 м); 100Base -TX: Pair 2 категорія 5 (Cat5) та вище UTP/STP(≤100 м); 1000Base-T: Pair 4 категорія 5 (Cat5e) та вище UTP/STP(≤100 м); 1000Base-SX:62.5μm/50μm MMF(2 м~550 м) 1000Base-L X:62.5μm/50μm MM
Наявність вентиляторів -
Джерело живлення 24V, 1A
Діапазон температур -35°C.. +55°C
Температура зберігання - 40°C ~ 70°C
Розміри 285х220х45 мм (ДхШхВ)
Вологість 10-90% без конденсату
Сертифікація CE, FCC, RoHS