toggle menu

PS326GF-24V

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A01262
Ваша ціна
294,00 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

(23) Gigabit Ethernet РоЕ портів (3 Uplink)

(1) Gigabit Ethernet порт

(2) SFP порти

Passive PoE 24V

Потужність PoE до 24W на порт

Таблиця MAC-адрес 8K

Внутрішній блок живлення 250W

Додаткові послуги

+ 25,00 $
+ 50,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis PS326GF-24V - це некерований 26-портовий гігабітний комутатор, який не вимагає конфігурації і забезпечує 23 PoE порти. Ці порти автоматично виявляють і беруть живлення від пристроїв, що підтримують технологію Passive PoE 24V, а через порт 3 передають живлення на інші пристрої за тією ж технологією. У цій ситуації електрична потужність передається разом з даними в одному кабелі, що дозволяє розширювати мережу на об'єктах, де немає ліній електропередач або виходів, за допомогою точок доступу, IP-камер або IP-телефонів.

Всі 26 портів підтримують авто-MDI/MDIX, усуваючи необхідність піклуватися про тип використовуваного кабелю. Автоматичне узгодження на кожному порту визначає швидкість з'єднання мережевого пристрою (10, 100, 1000 Мbps) і розумно налаштовує на сумісність і оптимальну продуктивність.

Можливість обробки даних зі швидкістю до 2000 Мbps в повнодуплексному режимі і застосування в пристрої інноваційної енергозберігаючої технології економить до 68% споживаної потужності, що робить комутатор ідеальним вибором для розширення провідної мережі як з точки зору продуктивності, так і з точки зору екологічності.

Сумісні SFP модулі:

Netsodis NS-85DLC05D, NS+31DLC10D, NS-3553LC20D, NS-31DLC20D, NS+85DLC03D, NS-RJ01, NS+2332LC10D, NS-3553SC3D

Технічні характеристики
Інтерфейси (24) Gigabit Ethernet портів RJ45; (2) SFP порти
PoE порти 1-23; cтандарт Passive PoE 24V. PoE PIN: 4,5+ 7,8-
Обмінна здатність 52G
Швидкість обробки пакетів 38.7 Mpps
Розмір таблиці MАС-адрес
Середовище передавання даних 10BASE-T: UTP категорія 3, 4, 5 кабель (максимум 100 м) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP категорія 5, 5e, 6 або вище кабель (максимум 100 м) 1000BASE-X: MMF, SMF 1000Base-L X:62.5μm/50μm MM (2 м ~ 550 м) или 10μm SMF(2 м ~ 5000 м)
Наявність вентиляторів 2
Джерело живлення Внутрішній блок живлення 250W. AC 110 ~ 265V 50/60HZ
Максимальна споживана потужність 250W
Розміри 440х290х45 мм (ДхШхВ)
Діапазон температур -35°C.. +55°C
Температура зберігання -40°C.. +70°C
Вологість 10-90% без конденсату
Сертифікація CE, FCC, RoHS