toggle menu

PS328GF

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A01558
Ваша ціна
331,50 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

24 Gigabit Ethernet PoE портів

4 Gigabit Combo (Ethernet/SFP) порти

PoE IEEE 802.3af/at

Таблиця MAC-адрес 8K

Внутрішній блок живлення 400W

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis PS328GF - некерований комутатор, який об'єднує 24 Gigabit Ethernet порти з функцією передачі живлення по крученій парі за стандартом PoE 802.3af/at та 4 гігабітні Соmbo (Ethernet/SFP) порти, за допомогою яких можна підключитися до оптоволоконних мереж.

24 автоузгоджених порти комутатора автоматично визначають швидкість з'єднання мережевого пристрою і передають живлення разом з даними по одному кабелю, що дозволяє розширити мережу в місцях, де немає можливості підвести електрику.

PS328GF простий в установці і використанні. Він не вимагає налаштування та збірки. Високопродуктивний і якісний гігабітний оптоволоконний комутатор PS328GF - оптимальний вибір для розширення вашої офісної мережі.

Сумісні SFP модулі:

Netsodis NS-85DLC05D, NS+31DLC10D, NS-3553LC20D, NS-31DLC20D, NS+85DLC03D, NS-RJ01, NS+2332LC10D, NS-3553SC3D

Технічні характеристики
Інтерфейси (24) Gigabit Ethernet порти RJ45; (4) Combo порти
PoE порти 1-24; cтандарт 802.3 af/at
Тип комутації Комутація з буферизацією
Обмінна здатність 56 GB
Розмір таблиці MАС-адрес 16К
Розширені функції Пріоритизація; Таблиця MАС-адрес з автонавчанням і автостарінням; Буферизація; Управління потоком IEEE 802.3x для повнодуплексного режиму; Протитиск для полудуплексного режиму
Розмір Jumbo-кадру 10240 Bytes
Швидкість обробки пакетів 41.7 Mpps
Буферна пам'ять 12 Mbps
Середовище передавання даних 10 Base-T: Pair 2 Category 3 and above UTP/STP(≤100 m) 100Base-TX: Pair 2 Category 5 and above UTP/STP(≤100m) 1000Base-T: Pair 4 Category 5 and above UTP/STP(≤1 00m) 1000Base-SX:62.5μm/50μm MMF(2m~550m) 1000Base-LX:62.5μm/50 um MM(2m~550 m) или 10μmSMF
Наявність вентиляторів -
Джерело живлення Внутрішній блок живлення 400 W
Максимальна споживана потужність 400W (з підключеними пристроями)
Розміри 440х290х45 мм (ДхШхВ)
Діапазон температур -35°C.. +55°C
Температура зберігання -40°C.. +70°C
Вологість 10-90% без конденсату
Сертифікація CE, FCC, RoHS