toggle menu

SF152GF

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A01250
Ваша ціна
153,00 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

48 х 10/100 Mbps RJ45 портів

2 х 10/100/1000 Mbps RJ45 порти

2 х SFP порти

Auto MDI/MDIX

Комутаційна здатність 13.6 Gbps

Таблиця МАС адрес 16K

Технологія Green Ethernet

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis SF152GF - 52-х портовий некерований комутатор, призначений для монтажу в 19-ти дюймову серверну стійку. Оснащений 48 Ethernet портами, 2 Gigabit Ethernet і 2 SFP портами. Це високопродуктивний, недорогий, простий у використанні пристрій. Всі 48 портів підтримують автовизначення і авто MDI/MDIX, не потрібно турбуватися про тип кабелю, підключив і працюй.

Крім того, завдяки інноваційній енергоефективній технології WI-SF152GF економить до 75% споживаної електроенергії.

Коли комп'ютер або мережеве обладнання вимкнено, відповідний порт традиційного комутатора буде продовжувати споживати значну кількість енергії. SF152GF автоматично визначає стан каналу для кожного порту і зменшує енергоспоживання незайнятих портів.

В ідеальному випадку коротші кабелі будуть споживати менше енергії через зменшення потужності по їх довжині; це не відноситься до більшості пристроїв, оскільки вони будуть використовувати однакову кількість потужності по кабелю незалежно від того, становить його довжина 10 або 50 метрів.

Особливості комутатора SF152GF:

  • SFP комутатор 48FE + 2 Gigabit Combo;
  • Комутуюча ємність 13.6 Gbps;
  • Бюджет живлення відповідно до довжини кабелю;
  • Технологія Green Ethernet економить до 82%;
  • Plug and Play, налаштування не потрібне

 

Сумісні SFP модулі:

Netsodis NS-85DLC05D, NS+31DLC10D, NS-3553LC20D, NS-31DLC20D, NS+85DLC03D, NS-RJ01, NS+2332LC10D, NS-3553SC3D

 

 

   

Технічні характеристики
Інтерфейси (48) 10/100 Ethernet RJ45 портів; (2) 10/100/1000 Ethernet RJ45 порт; (2) SFP порти
Тип комутації Комутація з буферизацією
Обмінна здатність 13.6 GB
Розмір таблиці MАС-адрес 16K
Швидкість обробки пакетів 10 Mpps
Розширені функції Таблиця MАС-адрес з автонавчанням і автостарінням; Підтримка ізоляції портів
Буферна пам'ять 4 MB
Розмір Jumbo-кадру 15000 байт
Середовище передачі даних (Network Media) 10BASE-T: UTP категорія 3, 4, 5 кабель (максимум 100 м) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP категорія 5, 5e, 6 чи вище кабель (максимум 100м) 1000BASE-X: MMF, SMF 1000Base-L X:62.5μm/50μm MM(2м~550м) або 10μm SMF(2м~5000м)
Наявність вентиляторів -
Сертифікація CE, FCC, RoHS
Робоча температура -35°C.. +55°C
Вологість 10-90% без конденсату
Розміри 440х180х44 мм (ДхШхВ)
Температура зберігання -40°C.. +70°C