toggle menu

SG324F

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A00956
350,00 $
Ваша ціна
199,99 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

(8) 10/100/1000 Mbps RJ45

(16) SFP (Auto Negotiation/AutoMDI/MDIX)

Обмінна здатність 48 GB

Швидкість обробки 35.7 Mpps

Відповідність стандартам IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Монтаж в 19-дюймову стійку

Plug & Play

Додаткові послуги

+ 25,00 $
+ 50,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis SG324F – некерований оптоволоконний комутатор, який об'єднує 16 SFP портів, які підтримують оптичні модулі 1.25 Gbps, 8 Gigabit Ethernet портів. 24 автоузгоджених MDI/MDIX Ethernet портів забезпечують інтелектуальне перемикання комутатора, гарантуючи користувачеві оптимальну продуктивність. Завдяки технології Plug and Play комутатор легко підключається, не вимагаючи налаштування. Комутатор монтується в 19-дюймову стійку.

Сумісні SFP модулі:

Netsodis NS-85DLC05D, NS+31DLC10D, NS-3553LC20D, NS-31DLC20D, NS+85DLC03D, NS-RJ01, NS+2332LC10D, NS-3553SC3D

Технічні характеристики
Інтерфейси (8) 10/100/1000 портів RJ45; (16) SFP портів (AutoNegotiation/AutoMDI/MDIX)
Обмінна здатність 48 GB
Швидкість обробки пакетів 35.7 Mpps
Розмір таблиці MАС-адрес
Буферна пам'ять 12 MB
Розмір Jumbo-кадру 10240 байт
Наявність вентиляторів -
Середовище передачі даних (Network Media) 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF 1000Base-L X:62.5μm/50μm MM(2m~550m) or 10μm SMF(2m~5000m)
Порт VLAN -
Розміри 440х208х45 мм (ДхШхВ)
Діапазон температур -35°C.. +55°C
Температура зберігання -40°C.. +70°C
Вологість 10-90% без конденсату
Сертифікація CE, FCC, RoHS